Hlavný kuchár Lunter Kuchyne

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica mesto, Banská Bystrica
Termín nástupu
apríl - máj 2019
základná mzda od 900,- (skutočná základná mzda bude navrhnutá a dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), + mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím profesionálov Lunter Kuchyne v Banskej Bystrici hľadáme Hlavného kuchára. Ak ste šikovný, kreatívny kuchár s tímovým duchom, dajte nám o sebe vedieť. Ponúkame veľmi zaujímavú prácu, ktorá spočíva nielen v dohľade a príprave receptúr jedál teplej a studenej kuchyne, ale aj tvorbe jedálnych lístkov, špeciálnych ponúk, sledovanie a zavádzanie nových trendov a špecialít tradičnej a medzinárodnej kuchyne s akcentom na použitie surovín na rastlinnej báze.

Základom je variť chutne, kvalitne a zdravo. Môžete sami ovplyvniť z čoho bude Váš tím variť.

Máte radi výzvy? Tu je jedna z nich. Tešíme sa na Vás !

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

  • zápal a entuziazmus pre "kuchárčinu" ako aj víziu, misiu a hodnoty spoločnosti ALFA BIO s.r.o.
  • prax v danej oblasti min. 3 roky
  • výborná tímová spolupráca
  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • VP skp. B

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3621375  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda od 900,- (skutočná základná mzda bude navrhnutá a dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), + mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%