Špecialista nákupu

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorá nám pomôže pri nákupe tovarov a služieb pre našu výrobu.

Vaša hlavná pracovná náplň bude:
• Budovanie a udržiavanie pozitívneho pracovného vzťahu s dodávateľskou základňou
• Aktívne vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov, vedenie obchodných rokovaní
• Sledovanie vývoja cien na trhu, porovnávanie ponúk, vyjednávanie cien, uzatváranie zmlúv
• Hodnotenie dodávateľov v súlade s požiadavkami manažmentu kvality
• Plánovanie skladových zásob, administrácia objednávok v informačnom systéme a mimoriadnych objednávok, zodpovednosť za obrátku zásob
• Zakladanie a udržiavanie dát nakupovaných položiek a dodávateľov v informačnom systéme
• Zodpovednosť za zabezpečenie sprievodných dokladov k nakupovaným položkám ( DL, certifdikáty, šarže, faktúry…)
• Riešenie reklamácií (objednaný a dodaný tovar, kvalita, kvantita, doklady)

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ďalej môžete počítať s :
  • mobil aj na súkromné účely, notebook, kancelárske vybavenie

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
  • dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
  • osobný asistent ELA (v prípade potreby zdarma poradenstvo v oblasti psychológie, práva, fiancií a zdravia)
  • hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
  • príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
  • zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • zápal a entuziazmus pre víziu, misiu a hodnoty spoločnosti
  • veľmi dobrá zákaznícka orientácia
  • analytické a strategické myslenie, vyjednávacie zručnosti
  • vysoká miera zodpovednosti, samostatnosť a spoľahlivosť
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • výborná práca s PC (najmä outlook, excel, word)
  • znalosť podnikových inf. systémov (IFS, SAP...) výhodou
  • prax v danej oblasti min 1 rok

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3260633  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017