Procesný inžinier

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodnuté pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovanie príslušnej technickej dokumentácie k výrobným linkám
• Vypracovanie návrhov na zmeny výkonu a nastavenia liniek ako aj ich odladenie
• Definovanie, zavádzanie a kontrola technických parametrov výrobného procesu
• Starostlivosť o technický stav liniek
• Optimalizácia chodu liniek
• Operatívne riešenie vzniknutých technických problémov
• Výber a zavádzanie nových technológii do výroby
• Poskytovanie projektovej podpory výrobe a vývojovému oddeleniu
• Znalosť produktov a procesov a participácia na vývojových aktivitách
• Podpora v oblasti zaisťovania kvality produktov
• Participácia na KAIZEN udalostiach s cieľom stať sa Kaizen líder
• Vyhľadávanie nových riešení s cieľom vylepšiť súčasné produkty, alebo procesy

Firma ponúka prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, výborný pracovný kolektív a rozsiahle benefity. Pri vzájomnej spokojnosti pracovný pomer na dobu neurčitú po odpracovaní jedného roka. K základnému platu variabilná zložka až do výšky 22 %. Ďalej ponúkame príspevky za sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky, zľavovú kartu nie len na naše produkty a do našej reštaurácie, ale aj u partnerov. Po odpracovanie jedného roka vzniká nárok na 13. a 14. plat. Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• technické myslenie
• schopnosť operatívne reagovať na vzniknuté situácie
• kreativita
• ochota a flexibilita
• ochota učiť sa, silný záujem o oblasť a prácu
• schopnosť vnímať technické a výrobné požiadavky v kontexte
• AutoCAD - základy
• skúsenosť s návrhmi technických konštrukcií
• MS Office na úrovni pokročilý

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2605478  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodnuté pri pohovore