Obchodný zástupca - Západné Slovensko

ALFA BIO s.r.o.

okres Čadca, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý vie, že práca obchodníka je u klienta a nie v kancelárii; kolegu, ktorý bude za ponúkaným produktom stáť, bude žiť a ďalej šíriť misiu našej spoločnosti prinášať zdravie na stôl. Nemusíte byť vegetariánom ani vegánom. Stačí, keď Vám zachutia naše produkty a budete ich s presvedčením ponúkať ďalej. Dáme prednosť uchádzačovi, ktorý má chuť sa učiť novým veciam, je optimistický, veselý a výrečný, zároveň ale dobrým a empatickým poslucháčom, ktorý vníma potreby svojho klienta. Veľký dôraz kladieme na tímovú spoluprácu, ktorú vnímame ako dôležitý aspekt pre spoločný rast a úspech.
V súčasnej dobe, kedy sa stále viac ľudí zaoberá zdravým životným štýlom, záujem o produkty na báze rastlinných bielkovín stúpa. Na Slovensku a Česku sme jednotkou na trhu. Veríme, že v budúcnosti posilníme predaj a spokojnosť našich zákazníkov aj vďaka Vám.

Medzi hlavné zodpovednosti obchodného zástupcu patrí:
• vyhľadávanie nových klientov (Retail)
• obsluha a rozvoj spolupráce s existujúcimi klientmi
• zodpovednosť za plnenie plánu predaja
• spracovanie cenových ponúk
• riešenie reklamácií u vlastných klientov
• spolupráca s pracovníkmi zabezpečujúcimi logistiku tovarov
• plnenie obchodných cieľov
• plnenie pridelených úloh
• rozvoj obchodných aktivít v pridelenom regióne (Martin, Žilina, Prievidza, Čadca, Považská Bystrica,Trenčín)

• Odpovedajúce platové ohodnotení v priame závislosti na predaji
• Firemní benefity (stravné lístky, telefón, auto apod.)
• Prácu u leadera trhu a najväčšieho výrobca v strednej Európe
• Nástup podľa dohody - možno ihneď

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície, zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• chuť pracovať/motivácia pre prácu obchodného zástupcu
• etické jednanie
• predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
• prax vo FMCG
• cieľavedomosť, vytrvalosť a orientáciu na výkon
• systematické jednanie
• schopnosť pracovať ako člen tímu

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2321044  Megjelentetés dátuma: 1.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixná + variabilná zložka platu