Asistent/ka obchodného oddelenia

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava podkladov pre prácu obchodných manažérov spoločnosti
• spracovanie administratívnej agendy
• komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti
• účasť na vybraných poradách
• archivácia dokumentov
• spracovanie štatistík pre potreby obchodného oddelenia
• príprava prezentácií pre obchodných manažérov spoločností
• organizácia stretnutí a rokovaní
• kooperácia na projektoch spoločnosti - zastupovanie obchodného oddelenia

• možnosť stabilnej práce so zodpovedajúcim finančným ohodnotením
• zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie
• práca v slovenskej, dlhodobo prosperujúcej spoločnosti – najväčšia spoločnosť v strednej Európe vo svojom segmente
• možnosť využívať benefity zamestnancov spoločnosti
• jasné definované očakávania (parametre) spolupráce a transparentné firemné prostredie

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície, zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti, so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, príp. ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Veľmi dobrá znalosť AJ slovom a písmom
  • Prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
  • Skúsenosť s podporou obchodného tímu, tvorba ponúk, komunikácia s klientmi a dodávateľmi
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Organizačná schopnosť
  • Vyjednávacie zručnosti
  • Zmysel pre detail, dôslednosť, samostatnosť a schopnosť doťahovať projekty do konca
  • Otvorenosť, kreativita a flexibilita
  • Vodičský preukaz "B"

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2231670  Megjelentetés dátuma: 21.8.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou