Miben segíthetünk?
Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Telefonický asistent

Alfa akadémia s.r.o.

Miesto práce
Mariánske námestie, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- po počiatočnej úspešnej spolupráci 1200, - EUR mesačne + možnosti pracovného postupu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zamestnancov (m / ž) do nášho obchodného tímu v Žiline, ktorí nás podporia pri udržiavaní kontaktu a pri predbežnej kvalifikácii potenciálnych zákazníkov.

Pozícia na plný úväzok v našom obchodnom tíme.
Toto NIE JE predajná práca - pracujete v oblasti predaja a každý deň telefonujete so zákazníkmi, ale nie ste predajca. Vašou úlohou je dohodnúť schôdzky, screenovať ľudí a byť pomocnou rukou pre našich predajcov.
Práce sa vykonávajú virtuálne, ale osobne z našej kancelárie v Žiline.

Nie sú potrebné žiadne skúsenosti s predajom.

- neustály osobnostný rast
- účasť na kurzoch

Prosíme o vyplnenie všetkých údajov v žiadosti uvedenej na spodnej časti tejto stránky :

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborne ovládaš anglický jazyk - porozumenie aj písanie.
- chceš byť súčasťou niečoho väčšieho.
- máš veľmi vysoký stupeň lojality a schopnosť pracovať v tíme.
- nemáš záujem o krátkodobú prácu a chceš sa zaviazať, že pre nás budeš pracovať najmenej jeden rok.
- máš zdravé sebavedomie a silné a pozitívne myslenie.
- si schopný učiť sa extrémne rýchlo a byť stopercentne trénovateľný.
- si schopný jednoducho vykonať, čo treba vykonať.
Máš typické cnosti:
- disciplinovanosť,
- presnosť,
- spoľahlivosť a
- precízna práca.
- si schopný pracovať autonómne bez dozoru.
- si schopný zostať v stresových situáciách pokojný a mať dôveru v svoj tím.
- musíš byť priamo zo Žiliny, alebo byť ochotný presťahovať sa do Žiliny v nasledujúcich 1-2 týždňoch (Inak sa uchádzaj o pozíciu neskôr).

Dávid Hanc je kouč a osobný mentor, ktorý pomáha ľuďom v osobnostnom raste, vo vzťahoch, v kariére a v ďalších oblastiach života. Píše články, organizuje prednášky a točí videá na témy osobnostného rastu. Napísal knihu Nebuď sračka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Mariánske námestie 15
010 01 Žilina
ID: 4116625  Megjelentetés dátuma: 6.7.2021