Barman / čašník

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL, s.r.o.

Miesto práce
Avena Relax Hotel***, Za plavom, Liptovský Ján
Termín nástupu
ASAP
580 Eur -fix + 200 Eur - pobyblivá zložka + príplatky za víkendy a sviatky +odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, v hotelovej reštaurácii, podávanie informácií o ponúkaných jedlách , kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár. Práca na hlavný pracovný pomer.

Práca v krásnom a atraktívnom prostredí Jánskej doliny. Staň sa súčasťou nášho priateľského tímu.
Ponúkame Vám:
- dlhodobé perspektívne zamestnanie
- prácu na hlavný pracovný pomer
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie, pracovné oblečenie
- možnosť ďaľšieho profesionálneho rozvoja,
- množstvo zamestnaneckých zliav a benefitov v našich prevádzkach

Informácie o výberovom konaní

Budeme radi ak Ťa privítame v našom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia / hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, vzdelávať sa v odbore a osobnostne rásť

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** sa nachádza v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, na mieste predurčenom pre spoznávanie prírodných krás. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára čarovnú atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3443466  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 580 Eur -fix + 200 Eur - pobyblivá zložka + príplatky za víkendy a sviatky +odmeny