IT/Technical support (RUS/ENG)

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac(závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre globálnu spoločnosť so slovenským zastúpením hľadáme človeka s profesionálnou komunikáciou a záujmom o technický svet (IT). Hľadáme člena tímu, ktorý ovláda plynule anglický a ruský jazyk.

Náplň práce:

*poskytovanie informácii a podpory zákazníkom prostredníctvom online-chatu, alebo iných kanálov
*využívanie rozličných toolov, dát a technických informácii na to, aby sa zákazníkovi zabezpečila čo najvyššia miera spokojnosti
*problem solving
*ako špecialista, zodpovedať na otázky, nastavení, marketingu, či technológie

Poskytujeme prácu na TPP/živnosť. Kandidát môže pracovať aj full remote! Možné miesto výkonu práce: Bratislava

*globálne prostredie
*kariérny rast
*výkonnostný bonus
*zamestnanci dostávajú "stock options "
*referral bonus
*zdravotná starostlivosť
*podpora pri oslave jubilea

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na facebooku a na Linkedine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

*skúsenosť na pozícii v rámci Customer care, Help desk, Technical support alebo podobnej pozícii (ideálne v technickom odvetví)
*aspoň 1 rok skúseností v SaaS spoločnosti (Software as a Service)
*základy technológií HTML, CSS, JS-must!
*všeobecný background v IT sektore
*anglický jazyk: B2-C1
*ruský jazyk: B2- C1
*motivácia, dravosť, pro-zákaznícke nastavenie

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4093964  Megjelentetés dátuma: 2.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac