Asset Controller/Analytik v oblasti investovania a majetku

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac(závisí od skúseností daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte sa vo svete čísel a analýz? Máte zmysel pre detail? Ak si na tieto otázky odpovedáte "áno" máme pre vás skvelé pracovné miesto.

Náplň práce:

*controllingová činnosť v oblasti investovania a majetku
*správa a koordinácia investičného manažmentu
*príprava analýz, štatistík, reportov
*analýza investícii
*porovnávanie a vyhodnocovanie investícii
*participácia na celkovej účtovnej správe majetku
*inventúra majetku
*správa agendy poistenia, riešenie škodových udalostí
*komunikácia s bankami a inými finančnými inštitúciami
*príprava podkladov ku cash managementu na zabezpečenie prehľadného plánovania
*príprava podkladov pre audit a správa výkazov v závierke
*participácia s kolegami na medzinárodnej úrovni v otázkach výkazníctva

*13. a 14. plat
*pracovný pomer na dobu neurčitú
*podpora vo vzdelávaní
*príspevok na DDS
*príspevok pri narodení dieťaťa, jubileách
*podpora pre zamestnancov s deťmi (tábory, akcie)
*Multisport karta
*zľavy u obchodných partnerov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na facebooku a na Linkedine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sieť maloobchodných reťazcov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

*preukázateľné skúsenosti v odbore financií/účtovníctva - min 2 roky
*VŠ ekonomického zamerania
*nemecký jazyk min. na úrovni B1
*pokročilá znalosť - MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
*orientácia na čísla, analýzy
*zmysel pre detail, dôslednosť, analytické myslenie
*samostatnosť, zodpovednosť
*vodičský preukaz skupiny B

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4029504  Megjelentetés dátuma: 4.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac