Regionálny obchodný zástupca - Žilinský kraj (oblasť stavebníctva)

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 1 850 EUR/mesiacmzda dohodou, podľa skúseností kandidáta + bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený obchodník v oblasti stavebníctva? Zároveň Vám nie sú neznáme procesy medzi investorom, architektom, sieťami stavebnín, či realizátormi ? Poďte pracovať pre nášho klienta, stabilnú, medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti úpravy, či skrášlenia vonkajšieho priestoru.

Súčasťou pozície je:

* starostlivosť o existujúcich firemných klientov (stavebniny, architekti, realizátorské firmy, investori a pod.) a sčasti nové akvizície
* komunikácia, spolupráca a budovanie vzťahov s predajcami, architektmi, investormi, developermi a realizátormi
* zodpovednosť za projekty v komplexnom rozsahu - od prvého kontaktu po realizáciu
* vedenie obchodných rokovaní
* príprava cenových ponúk (v spolupráci s technickou podporou)
* v spolupráci s reklamačným technikom doriešenie prípadných reklamácii ku spokojnosti klienta
* práca v CRM (databáza klientov) – reporting, plánovanie, vyhodnocovanie a evidencia aktivít

* vysoká miera samostatnosti na pozícii, v spoločnosti so silným zastúpením na Slovensku
* automobil, iPhone, laptop aj na súkromné účely
* práca najmä formou homeoffice, 1x mesačne stretnutie v centrále
* možnosť rásť a vzdelávať sa
* odborné zaškolenie

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti úpravy a skrášlenia vonkajšieho priestoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

* 4+ ročná skúsenosť s obchodným zastúpením v oblasti stavebníctva v rámci Žilinského kraja
* bydlisko v Žilinskom kraji je podmienkou, poprípade Považská Bystrica
* vysokoškolské, alebo stredoškolské vzdelanie technického smeru (výhodou stavebníctvo); môže byť nahradené relevantnou praxou
* znalosť a orientácia na stavebnom trhu
* anglický alebo nemecký jazyk na základnej úrovni
* vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
* pokročilá znalosť práce s PC (MS Office)
* proaktívny prístup k práci, zákaznícka orientácia, komunikatívnosť, ale zároveň schopnosť načúvať
* seniorná osobnosť, príjemné, reprezentatívne vystupovanie

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4024177  Megjelentetés dátuma: 22.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 850 EUR/mesiac