Čašníčka / pomocná sila do kuchyne

Alena Dudášová

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Alanda prijme čašníčku. Jedná sa o kumulovanú funkciu spojenú s prácou v kuchyni. Pomoc v bežnej pracovnej činnosti.

Výhodou je pracovná doba od pondelka do piatku od 7:00 - 15:00. Víkendy sú voľné! Ponúkame zaškolenie, možnosť zdravého stravovania a ďalšieho vzdelávania.

V prípade záujmu volajte čím najskôr na t.č. 0907 838 345 a svoje životopisy posielajte na email [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zdravá výživa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je zdravý životný štýl a záujem o nové trendy stravovania.

Sme vegan reštaurácia v srdci Banskej Bystrice. Varíme zdravé až liečivé pokrmy v duchu 5-elementovej výživy. Za viac ako 5rokov sme si získali stabilnú klientelu. Zameriavame sa najmä na zdravé obedy počas pracovného týždňa. Máme stabilný a profesionálny tím.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3553643  Megjelentetés dátuma: 16.12.2019  Alapbér (bruttó): 3 EUR/hod.