Pomocný kuchár + rozvoz jedál

Alena Dudášová

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri príprave jedál pre vegetariánov, vegánov a makrobiotikov v novootvorenej reštaurácii Alanda v centre Banskej Bystrice, následný rozvoz objednaných obedov.

Ponúkame zaučenie, super pracovná doba od pondelka do piatku, práca v príjemnom prostredí v srdci Banskej Bystrice. Možnosť zdravého stravovania +výživové poradenstvo.

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Tel: 0907/838 345
Kontaktujeme len vybratých záujemcov.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Kuchyňa je zamerané pre vegetariánov a vegánov, varíme bez mäsa.

Sme vegan reštaurácia v srdci Banskej Bystrice. Varíme zdravé až liečivé pokrmy v duchu 5-elementovej výživy. Za viac ako 5rokov sme si získali stabilnú klientelu. Zameriavame sa najmä na zdravé obedy počas pracovného týždňa. Máme stabilný a profesionálny tím.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3186368  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€ netto