Junior systémový inžinier, Voice

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ bonusy *upozorňujeme, že toto je ponukané minimum a finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalosti a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pridať sa do kolektívu špičkových IT odborníkov. Do nášho expertného centra hľadáme systémového inžiniera, ktorý sa bude podieľať na projektoch v oblasti IT komunikačných systémov zameraných na poskytovanie hlasových a video konferenčných služieb.

Úlohou nového kolegu bude:
*pochopenie požiadaviek našich partnerov a zákazníkov (v spolupráci s obchodným oddelením)
* návrh a realizácia komunikačnej platformy „šitej“ našim zákazníkom mieru
*poskytovanie technickej podpory pre našich partnerov
*rozvíjanie a zlepšovanie kvality poskytovaných komunikačných služieb
*spolupráca v rámci tímov a zdieľanie skúseností
*odovzdávanie svojich skúseností prostredníctvom vedenia certifikovaných a necertifikovaných školení

Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie
Home office
Systém zamestnaneckých benefitov (podpora vzdelávania, ovocie, dovolenka navyše...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Analytické myslenie
Zodpovednosť
Prezentačné schopnosti
Schopnosť samostatnej aj tímovej práce
Pozitívny prístup k práci, ochota učiť sa nové technológie
znalosť počítačových sietí minimálne na úrovni Cisco CCNA

Výhodou kandidáta sú skúsenosti s Cisco VoIP, Cisco Telepresence, Cisco Contact Center, VMware virtualizácia. Skúsenosti v IT / networking oblasti predovšetkým s ohľadom na hlasovú a video komunikáciu.

ALEF Distribution SK je stabilným dodávateľom informačných technológií už od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najstabilnejších distribútorov na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvátsku a Srbsku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti CISCO, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností Cisco, NetApp, Cisco Meraki, F5 Networks, Thycotic, Splunk, Flowmon, Libelium a Microsoft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho Business Centrum IV., Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Litterová
E-mail: poslať životopis
ID: 3816600  Megjelentetés dátuma: 20.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac