Microsoft – Business Development Manager

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 17c, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiac+ pravidelné bonusy. Uvedená suma je minimum, naša konečná ponuka bude závisieť od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj predaja a distribúcie produktov Microsoft a jeho cloudových služieb a licencií
• Aktívne hľadanie nových obchodných príležitosti, príprava obchodných ponúk
• Zviditeľňovanie produktov na trhu, špecificky hybridných riešení založených na CSP
• Priama podpora obchodníkov v pre-sales fáze
• Podpora marketingových akcií
• Komunikácia a koordinácia aktivít a riešení so zástupcami Microsoft
• Spolupráca a koordinácia aktivít s ostatnými členmi Microsoft tímu v rámci skupiny Alef

• Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie.
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Podporujeme osobný aj profesný rozvoj – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií, interné vzdelávanie
• Program "Odporuč kamaráta" a získaj finančnú odmenu
• Finančný príspevok na stravovanie vo výške 5 Eur /odpracovaný deň
• Systém zamestnaneckých benefitov ( dovolenka navyše; akcie - teambuildingy; ovocie, kava, čaj sú samozrejmosťou...)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť porozumieť celému obchodnému procesu, obchodným zmluvám a zmluvným obchodným podmienkam a schopnosť ich dodržiavať.
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť komunikovať s jednotlivými oddeleniami v spoločnosti aj so zákazníkmi, schopnosť rozvíjať a udržiavať pracovné a obchodné vzťahy.
• Schopnosť pracovať samostatne, zodpovedne, so zmyslom pre detail, prinášať nápady pre zefektívnenie práce a elimináciu chybovosti.
• Kreatívne a inovatívne myslenie, schopnosť improvizácie a zároveň schopnosť systematickej a organizačnej práce.
• Lojalita a tímový duch, orientácia na zákazníka a proaktivita.

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3643010  Megjelentetés dátuma: 10.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac