Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Predajca v špecializovanej predajni kávy

ALDORI s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
700 - 750 EUR/mesiac700 € + 140 € variabilná zložka mzdy v závislosti od splnenia obchodných cieľov + mzdové zvýhodnenia v zmysle zákonníka práce, brigádnici od 5€/ hod. + výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská remeselná pražiareň Zlaté Zrnko začína budovať svoju sieť maloobchodných predajní a Vy môžete byť pri tom! Ak máte radi naozaj poctivú a lahodnú chuť kávy, pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou príbehu Zlatého Zrnka... Príbehu kávy z celého sveta, tej najvyššej kvality, praženej na Slovensku, najlepšími receptúrami praženia.

Zlaté Zrnko sa s 9-timi ocenenými kávami stala v roku 2019 najoceňovanejšou slovenskou pražiarňou kávy na prestížnej medzinárodnej súťaži Great Taste Awards v Londýne. Do nášho tímu hľadáme špecialistov na predaj a prípravu kávy do onedlho otvorenej prevádzky v Auparku v Bratislave. Súčasťou prevádzky bude aj predaj a ochutnávka exkluzívnych a delikátnych čokolád a praliniek od renomovaných slovenských remeselných producentov.

Ak sa rozhodnete pridať k nám, Vašou náplňou práce bude:
- predaj kávy, čokolády a výrobkov z nich a tiež predaj príslušenstva a doplnkov ku káve
- príprava kávy a komunikácia so zákazníkom
- poskytovanie informácii o produktoch
- nadväzovanie obchodných vzťahov a riešenie požiadaviek zákazníkov
- agenda spojená s predajom a následným zákazníckym servisom
- práca s pokladňou, dopĺňanie, vystavovanie a aranžovanie tovaru a pod.
- činnosti spojené s riadnym fungovaním predajne
- práca je na dlhý a krátky týždeň

- kompletné zaškolenie - produktové, baristické
- možnosť rozvoja, kariérneho rastu, dlhodobá spolupráca
- zamestnanecká zľava na produkty
- zamestnávateľom hradené poistenie zodpovednosti za škodu zamestnanca
- príspevok na 3. pilier zamestnancom v TPP (po skončení skúšobnej doby)
- možnosť spolupodielať sa na rozvoji predajne slovenskej remeselnej značky
- možnosť práce na skrátený úväzok

- hľadáme nových spolupracovníkov do predajne Zlaté Zrnko v Auparku v Bratislave. Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom emailu na adresu: [email protected]
- zácvik a zaškolenie bude prebiehať pred nástupom prostredníctvom rozhovorov o káve, jej výrobe, správnej príprave, predaji a samozrejme degustácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- skúsenosti s predajom a komunikáciou so zákazníkmi sú vítané, nie však podmienkou
- znalosti z predaja v oblasti gastronómie a kávy sú výhodou, ale nie podmienkou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať a učiť sa novým veciam a zručnostiam
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť ALDORI s. r. o. je distribútorom kávy Zlaté Zrnko a renomovaných remeselných výrobcov čokolády a praliniek. Naším cieľom je prinášať zákazníkom gurmánsky zážitok v podobe slovenských remeselných kávových a čokoládových produktov tej najvyššej kvality. Robíme to s chuťou a s radosťou a snažíme sa dodávať nielen tovar, ale skutočný zážitok v každom kávovom zrnku a dúšku kávy. Podarilo sa nám objaviť zdroje kávy tej najvyššej kvality a vyše 70 - ročnú tradíciu s najlepšími receptúrami praženia.

Aj vďaka tomu v roku 2018 pražiareň Zlaté Zrnko, ako prvá slovenská pražiareň, získala prestížne ocenenie dvoch hviezd v Great Taste Award v Londýne s kávou s pôvodom Etiópia “Víťazná” a zároveň naše najpopulárnejšie kávové zmesi Emília a Rómeo získali 1 hviezdu. V roku 2019 získala ocenenie dvoch hviezd naša najobľúbenejšia káva s pôvodom Cuba a 1 hviezdu získali kávové zmesi Mária a Oliver a kávy s pôvodom Brazília, Kolumbia „Víťazná“, Costa Rica a Etiópia uspela tento raz v kategórii filtrovanej kávy.

V roku 2019 sme sa tak stali najoceňovanejšou slovenskou pražiarňou kávy s 9-timi ocenenými kávami v kategórii espresso a ako prví máme ocenenie aj v kategórii filtrovanej kávy. Ocenenie Great Taste Awards získavajú iba najlepšie potraviny na svete. Potraviny hodnotia gastro odborníci, ktorí sa musia na ocenení zhodnúť a každému produktu dávajú pre výrobcu veľmi užitočnú recenziu.
ID: 3807154  Megjelentetés dátuma: 10.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 750 EUR/mesiac700 € + 140 € variabilná zložka mzdy v závislosti od splnenia obchodných cieľov + mzdové zvýhodnenia v zmysle zákonníka práce, brigádnici od 5€/ hod. + výkonnostný bonus