Asistentka riaditeľa

Aldobec technologies, s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 53, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme akčnú a flexibilnú osobu, ktorá bude pravou rukou riaditeľa spoločnosti. Práca asistentky riaditeľa zahŕňa:
• administratívna práca a podpora konateľa
• zabezpečovanie plynulého chodu spoločnosti počas neprítomnosti riaditeľa
• prijímanie a vybavovanie telefonátov, vedenie korešpondencie
• príprava podkladov na stretnutia
• komunikácia s klientmi spoločnosti
• tvorba kalkulácií a ekonomických podkladov (Excel)
• príprava podkladov pre účtovníčku, evidencia dokumentov

Flexibilná pracovná doba, priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív so skvelými kolegami. Práca je zaujímavá a dynamická. Dovolenka preplácaná nad rámec mesačnej mzdy. Služobný telefón. Možnosť dovzdelávania Anglického jazyka.

Štruktúrovaný životopis a vašu aktuálnu fotografiu prosím zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť práce na PC, Programy Word, Excel, Outlook
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Dobré organizačné schopnosti
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Znalosť podvojného účtovníctva výhodou

Aldobec technologies, s.r.o. je spolu so spoločnosťou Sygic, a.s. a ďalšími firmami členom medzinárodnej skupiny W.A.G payement solutions a.s., zabezpečuje vývoj komplexného monitoringu vozidiel a správy vozových parkov na celoeurópskom trhu. Snahou spoločnosti je vyvíjať vysoko kvalitné systémy, postavené na najnovších technológiách.
Produkty našej skupiny sú vedúcimi na európskom trhu a vždy klientom prinášajú efektívne a účinné riešenia.
V súčasnosti poskytujeme naše produkty do 14-tich krajín Európy. On-line je monitorovaných viac ako 100.000 vozidiel. Od roku 2008 sme strategickým partnerom spoločnosti DHL Express a DHL Freight, ktoré využívajú komplexný systém riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2238837  Megjelentetés dátuma: 2.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou