Pracovník back office (m/ž)

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Nitra
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
750 EUR/měsíc750 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

  • chuť stát se součástí našeho zkušeného týmu
  • pozitivní přístup k práci
  • minimálně středoškolské vzdělání, směr nerozhoduje
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalosti MS Office, práce s PC na uživatelské úrovni
  • důležitá je pro nás: zodpovědnost, pečlivost a vytrvalost

Výhodou:

  • znalost cizího jazyka
  • základy účetnictví

U nás se budete podílet na zadávání dat do počítače, naučíte se tisknout výdejky ze skladu a fakturovat. Každý den se budete věnovat vyřizovaní korespondence, především té emailové. Na denním pořádku bude komunikace se zákazníky a členy týmu.

Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventa! Rozhodně Vás máme co naučit!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • neocenitelnou pracovní zkušenost s prací pro největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • moderní prostředí dynamické firmy – nová hala, čisté pracovní prostředí
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • akce pro zaměstnance
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Nitra

Termín nástupu: dle dohody, možný ihned

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Zaujala Vás pozice? Vložte si životopis!

životopisy prosím vkládejte pouze přes naše webové stránky www.alcaplast.cz v části kariéra vyhledejte vhodnou pozici, vyplňte krátký dotazník a vložte svůj životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3646080  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 EUR/měsíc750 EUR/měsíc