Predavačka Optima Košice

ALBI, s.r.o.

Miesto práce
Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
19.07.2018
Nástup za 625€ + % z predaja, celkovo okolo 655€/mesiac, v decembri cca 680€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov. Dopĺňanie tovaru. Upratovanie predajne.
Predaj na registračnej pokladni. Denné uzávierky. Vybavovanie reklamácií.
Práca v prevážne 12-hodinových zmenách vrátane víkendov.
Spoločná hmotná zodpovednosť.

stravné lístky
pitný režim zdarma
sústavné predajné a produktové vzdelávanie

Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na výberové konanie, ktoré sa bude konať 18.7. 2018 v OC Optima Košice. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predavačka

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie. Samostatná, energická osoba.
Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve výhodou.

Sme tradičná česko-slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996.
Máme 17 špecializovaných predajní, veľkoobchodnú distribúciu, e-shop a neustále sa rozrastáme.
Predávame darčeky, pohľadnice, spoločenské hry, sviečky, párty sortiment, Kúzelné čítanie, Kvído, hlavolamy a mnoho iného.
Podporujeme rozvoj našich zamestnancov formou produktových a predajných školení. Oceňujeme tých, ktorí sa chcú s nami rozvíjať, pracovať na sebe a dosahovať výsledky.
V ALBI sa snažíme vytvárať priestor, v ktorom sú všetci spokojní, pretože iba tak môžeme rozdávať potešenie, radosť a zábavu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Kekeliaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3443911  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástup za 625€ + % z predaja, celkovo okolo 655€/mesiac, v decembri cca 680€