Plánovač

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
850 EUR/mesiac* mzda v závislosti od skúseností + variabilný bonus 200€ + ( štvrťročný dochádzkový bonus a ročný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvára a komunikuje výrobný plán, ktorý prináša maximálnu efektivitu stroja, zaisťujúc, že zásoby KPI sú kontrolované v súlade s dopytom a požadovanými nákladmi
• Zostavovanie plánov výrobného procesu
• Navrhovanie najoptimálnejších výrobných postupov a procesov, z ohľadom na časovú, finančnú a technologickú efektivitu
• Klientské objednávky transformuje na objednávky do výroby
• Plánuje potlač čistého laminátu
• Upravovanie už existujúcich plánov na základe aktuálneho a očakávaného stavu a vývoja skladových zásob, finančných ukazovateľov a dostupných technológii.
• Aktívne komunikovanie s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• Vypracovávanie pravidelných reportov (týždenné, mesačné, kvartálne, ročné).
• Efektívne prepojenie v celom podniku s cieľom dosiahnuť úplné výrobné požiadavky a zabezpečiť spokojnosť zákazníkov nákladovo efektívnym spôsobom

- stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- stabilné pracovné miesto,
- výhodné mzdové podmienky, mesačné/štvrťročné a ročné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- logické myslenie,
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3868646  Megjelentetés dátuma: 11.5.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac