Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Vodič v MKD (rozvoz lodných kontajnerov)

ALBATROS, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz lodných kontajnerov z pristavov Hamburg, Koper ,vykládka Maďarsko ,Taliansko,Rakúsko,Česká republika, Poľsko
Nie je to turnusová práca- každý týždeň sa vodič nachádza na Slovensku, pre vodičov vieme ponúknuť ubytovanie v spoločnosti. Požadovaná preukázateľná prax uchádzača 1 rok

ubytovanie za symbolické ceny, pridelené kamióny vodičovi, vozový park sa obmieňa každé 3 roky,

Vozový park pozostáva z 60 kamiónov značky Volvo a DAF Mercedes po 3ch rokoch sa menia za nové
Vodič bude mať pridelený vlastný kamión po celú dobu zamestnaneckého pomeru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Firma Albatros s r.o. bola založená v roku 1993. Sídlom firmy je Dunajská Streda - Mliečany 61.
Hlavnou náplňou činnosti:
-špedícia,logistika
-skladovanie tovaru
-preprava kontajnerov
v súčastnosti spoločnosť ma 60 kamiónov, všetky sú značky DAF, VOLVO, MERCEDES

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1438480  Megjelentetés dátuma: 2.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac