Dispečerka/dispečer transportbetónu, príležitosť pre uchádzačov aj bez predošlých skúseností v danej oblasti

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 560 EUR/mesiacZákladná mzda v skúšobnej dobe 1200 eur. Po úspešnom zapracovaní možné zvýšenie základnej mzdy až o 100 eur, plus odmeny 20% vyplácané každý mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie objednávok a požiadaviek zákazníka
- plánovanie výroby a dopravy pre určené prevádzky na základe požiadaviek zákazníka
- zabezpečenie potrebného počtu autodomiešavačov a betón púmp
- aktívna komunikácia so zákazníkmi a prepravcami
- organizácia návesov
- flexibilné riešenie prípadných komplikácií
- strategické presúvanie výroby a dopravy
- obsluha interného informačného systému - práca s PC
- evidencia a spracovanie dokladov
- spracovanie CP
- práca s pokladňou

V prípade nadštandardného hospodárskeho výsledku firmy 13. a 14. plat po odpracovaní jedného roku (v posledných rokoch boli vždy vyplácané, dokonca aj počas pandémie). Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri pracovných jubileách, deň voľna naviac a ďalšie podľa KZ. Odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca.

Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú jeden rok, po jej uplynutí sa predlžuje na dobu neurčitú. Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslané životopisy, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, schopnosť plánovať, odolnosť voči stresu. Prax na pozícii dispečera a znalosť angličtiny je výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4065025  Megjelentetés dátuma: 23.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac