Samostatný účtovník / -čka

Akzent BigBoard, a.s.

Miesto práce
Ivanská cesta 2d, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1000 EUR/mesiac (skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti (manažment pohľadávok a záväzkov, vedenie a účtovanie pokladne, bankových výpisov, evidencia a odpisovanie investičného majetku, interné doklady, ostatné podľa potreby);
- zodpovednosť za zostavenie účtovných závierok, daňových priznaní (DPH, daň z príjmu PO a DzMV) a štatistických výkazov;
- vyhotovenie podkladov k inventarizácii a k auditu účtovnej závierky;
- vypracovávanie pravidelných reportov podľa požiadaviek nadriadeného.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- príjemné pracovné prostredie

Životopis v slovenskom jazyku prosíme zasielať na uvedenú emailovú adresu: [email protected]
Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie ekonomického zamerania;
Prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky;
Vysoký stupeň zodpovednosti, spolahlivosť;
Schopnosť flexibilne reagovať, nárazová práca;
Tendencia k neustálemu zlepšovaniu profesionality a osobnostného rastu;
Vysoký stupeň lojality.
Nástup možný IHNEĎ!

Spoločnosť Akzent BigBoard, a.s. je poprednou outdoorovou spoločnosťou na slovenskom reklamnom trhu. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je kompletné zabezpečenie reklamných kampaní pre klientov. Prenajímame nasledovné typy reklamných plôch:

- BigBoard, DoubleBigBoard, MegaBoard, Billboard, CLV a iné statické outdoorové plochy,
- Transport: reklama na vozidlách mestskej a prímestskej dopravy po celom Slovensku,
- Špeciálne kampane: neštandardné typy a druhy reklám podľa požiadaviek klientov.

WEB: www.bigmedia.sk
FB: bigmedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3359891  Megjelentetés dátuma: 28.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 EUR/mesiac (skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)