Špecialista call centra

onepos s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.4.2022
900 - 1 300 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky. Poctivá práca a snaha je v našej spoločnosti patrične ocenená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontaktovanie potenciálnych firemných klientov (B2B) z pridelenej databázy za účelom odprezentovania možnosti využívania našich služieb
- dohadovanie stretnutí (B2B) pre našich obchodných zástupcov
- po zapracovaní možnosť aktívneho telemarketingového predaja našich služieb
- kontaktovanie súčasných klientov za účelom rozšírenia využívaných služieb
- promptné riešenie požiadaviek klientov
- znalosť a orientácia sa v jednotlivých produktoch
- práca s internými systémami
- budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovenskom trhu
- možnosť práce z domu po dohode so zamestnávateľom
- účasť na mnohých projektoch
- osobný rozvoj a kariérny rast
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť organizovať si pracovný čas
- možnosť zdokonaliť si komunikačné zručnosti pod vedením odborníka

Uchádzači so skúsenosťami s aktívnym predajom v call centre budú pri výbere uprednostnení.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní na následný prijímací pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny predaj v call centre

Počet rokov praxe

2

Komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, obchodnícke zručnosti, samostatnosť, zodpovednosť.

Na začiatku našej cesty sme si uvedomili, ako moderná technológia môže ovplyvniť úspech podnikateľov v rôznych odvetviach. S touto vedomosťou sme sa rozhodli vyplniť medzeru na trhu a založiť spoločnosť onepos, ktorá ponúka nezávislé a komplexné riešenia v oblasti elektronických platieb. Našou misiou je pomáhať podnikateľom zvyšovať ich tržby a efektívnosť prostredníctvom najmodernejších platobných technológií.

Naši ideálni zákazníci sú podnikatelia všetkých typov a veľkostí - od malých kaviarní až po veľké retailové reťazce. Pre každého z nich máme riešenie šité na mieru, ktoré zodpovedá ich špecifickým potrebám. Naša široká ponuka zahŕňa inteligentné POS terminály, platobné brány pre e-shopy a inovatívne eKasa produkty.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Naše vlastné inovatívne pokladničné riešenia sú produktom našich dlhoročných skúseností a odborných znalostí v odvetví elektronických platieb. Sme hrdí na to, že sme schopní ponúknuť zákazníkom unikátne a šité na mieru riešenia, ktoré sme vyvinuli na základe našich interných inovatívnych technologických vývojov a skúseností.

Sme jediný nezávislý poskytovateľ platobných služieb na trhu, ktorý dokáže svojim klientom ponúknuť skutočne objektívne porovnanie a výber najvýhodnejšieho riešenia. Naše interné inovatívne pokladničné systémy sú výsledkom našej hĺbkovej znalosti odvetvia a sú navrhnuté tak, aby zákazníkom priniesli maximálnu efektivitu a výkon.

Poskytujeme prístup k najkomplexnejším platobným riešeniam s najvyššou odbornosťou.
"onepos jeden za všetky" zodpovedá našej vízii poskytovať integrované riešenia, ktoré zjednodušujú podnikanie a zvyšujú efektivitu. Naša spoločnosť je pripravená podporiť váš biznis na ceste k úspechu s našimi komplexnými platobnými riešeniami. Staňte sa súčasťou nášho rastúceho portfólia spokojných zákazníkov a dosiahnite úspech so všetkými vašimi platobnými potrebami v jednom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3820260  Megjelentetés dátuma: 30.3.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac