Inštalatér/ kurenár do Nemecka

AktivPersonal s. r. o.

Miesto práce
Düsseldorf, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
20 - 21 EUR/hod.- bonus 100 € za odporučenie pracovníka, ktorý u nás odpracuje min. mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 4 inštalatérov/kurenárov na slovenskú živnosť so štandartným náradím a autom na dlhodobejší projekt do mesta Düsseldorf (Nemecko) pre overenú stavebnú spoločnosť s nástupom ihneď (ASAP).

Jedná sa o inštalatérske práce na novom kancelárskom komplexe s odmenou 20-21€/hod, pričom sa pracuje na turnusy 3+1.

- možnosť pracovať aj v soboty
- vybavenie všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí (prihlásenie na nemecké úrady)
- neustála podpora v prípade akýchkoľvek problémov (emailová komunikácia, telefonický hovor, SMS)
- sme stabilná spoločnosť s viac ako 10 - ročnou pôsobnosťou na trhu
- sadzba: 20-21 €/ hod
- bonus 100 € za odporučenie pracovníka, ktorý u nás odpracuje min. mesiac
- možnosť výberu z krátkodobých či dlhodobých projektov podľa aktuálneho dopytu

V prípade záujmu o prácu nám prosím zašlite Váš životopis. Následne Vás budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu.

S pozdravom tím AktivPersonal

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť AktivPersonal je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na nemeckom a rakúskom trhu už vyše 10 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Inštalatér/kurenár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

E-mail - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Inštalatér

Počet rokov praxe

2

- aktívne živnostenské oprávnenie staršie ako 2 mesiace
- prax v odbore min. 2 roky
- znalosť nemeckého jazyka (stavebná nemčina) aspoň jeden z dvojice
- vlastné auto a náradie
- zodpovednosť

AktivPersonal s.r.o.je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva v nemecky hovoriacich krajinách už vyše 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966596  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 20 EUR/hod.