Stavebný inžinier/Architekt

JAAR s.r.o.

Miesto práce
Čajakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ateliér Jančina architekti s 30-ročnými skúsenosťami hľadá kolegu do svojho tímu.
Momentálne pracujeme na viacerých zaujímavých projektoch v štádiu návrhu a realizácie.
K najúspešnejším realizáciám na Slovensku sa radia také projekty ako napr. Shopping Center Aupark Bratislava, Hotel Mercure, Malý trh, Apollo, M-park.

Náplňou práce bude:
• návrhy exteriéru aj interiéru
• kreslenie dokumentácie DÚR, DSP, RD
• komunikácia s klientmi a subdodávateľmi

Ak sme Vás zaujali pošlite Vaše CV a stručné portfólio na [email protected].

Vieme Vám ponúknuť:
• Flexibilný pracovný čas/homeoffice
• Odmeny za výsledky
• Sickdays aj platené voľno
• Prácu v profesionálnom tíme
• Prácu na veľkých projektoch
• Priateľský kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa osobné stretnutie.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a stavebníctvo

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Základy
Autodesk AutoCAD - Pokročilý

Prax 3 roky a viac.
Mierne pokročilé skúsenosti Revit výhodou.

Ateliér JAAR už viac ako 30 rokov ponúka služby projekčných činností od štúdie až po kolaudáciu. Veríme ,že autor ma byť súčasťou projektu od prvotnej idei až po kolaudáciu, aby zaručil estetické a kvalitne riešenie stavby. Medzi naše najúspešnejšie projekty patria Auparky, Apollo II, Hotel Mercure a Malý trh.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3752939  Megjelentetés dátuma: 27.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac