Architekt/ kreatívny architekt

JAAR s.r.o.

Miesto práce
Žilinská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1250,- € (minimálna výše odplaty, finálna suma sa bude odvíjať od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Každodenná práca na projektoch nevšedného charakteru
• Zodpovednosť za profesionálne, jedinečné a kreatívne výstupy
• Komunikácia s klientmi a subdodávateľmi
• Dohľad nad správnou implementáciou navrhnutých riešení

• Stále nové výzvy
• Prácu v profesionálnom týme
• Priateľský a mladý kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
• Zľavy u našich partnerov, ďalej Multisport a jazykové kurzy s výrazným príspevkom z našej strany
• Moderné zázemie stabilnej spoločnosti

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníkov, ktoré budú zaslané iba vybratým uchádzačom.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Základy

Počet rokov praxe

3

Je kreativita neodeliteľnou súčasťou tvojej práce? Máš skúsenosti s prácou v Revite? Sú nové a originálne riešenia cieľom Tvojho hľadania?
Ak sú tvoje odpovede kladné, je veľmi pravdepodobné, že si vhodným kandidátom na pozíciu
ARCHITEKT
Požiadavky:
• Revit – aspoň stredná úroveň
• Skúsenosť s prácou vo Photoshope alebo v podobnom programe
• Portfolio, ktoré zaujmne
• Kreativita, prehľad v architektúre, snaha hľadať nové riešenia

Ateliér JAAR už viac ako 30 rokov ponúka služby projekčných činností od štúdie až po kolaudáciu. Veríme ,že autor ma byť súčasťou projektu od prvotnej idei až po kolaudáciu, aby zaručil estetické a kvalitne riešenie stavby. Medzi naše najúspešnejšie projekty patria Auparky, Apollo II, Hotel Mercure a Malý trh.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2183361  Megjelentetés dátuma: 22.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1250,- € (minimálna výše odplaty, finálna suma sa bude odvíjať od skúseností kandidáta)