Operátor montáže

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 571, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
01.05.2019
860 € mzda pri štandardnom pracovnom výkone, po zaškolení 900€ (bez nadčasov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a zariadení v strojárenskej výrobnej firme
(vkladanie, vykladanie, manipulácia, sledovanie ukazovateľov, dopĺňanie zásobníkov, kontrola kvality a pod.)

* práca na trvalý pracovný pomer (kmeňový zamestnanec)
* zmluva na dobu neurčitú
* štandardná mesačná mzda, bez nadčasov a zručnostného bonusu po zaškolení je 860 € v hrubom
* stravné lístky 4 € na deň

Informácie o výberovom konaní

* pracuje sa v režime Pondelok-Piatok,
* 3 zmenná prevádzka
* najbližší nástup 1-5-2019
* bližšie info na tel: 0911 714 424 (8:00 - 18:00)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akebono Brake Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť japonského špecialistu na vývoj a výrobu prémiových brzdových komponentov.
Brzdové strmene, ktoré vyrábame v Trenčíne poskytujú maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pre vodičov áut bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.
V záujme zachovania najvyššej úrovne bezpečnosti a kvality, hľadáme kolegov ktorí chcú spolupracovať na tom, aby boli autá spoľahlivé a bezpečné.

Máme moderné strojové vybavenie, nové priestory a slušné podmienky pre každého kolegu, ktorý sa rád pridá k nám.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3511152  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 860 € mzda pri štandardnom pracovnom výkone, po zaškolení 900€ (bez nadčasov)