Strategický Nákupca

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, Hrnčiarovce nad Parnou-Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mapovanie aktuálnej situácie komodít na trhu a pripravovať strategické plány pre obstarávanie
• Zabezpečiť dosiahnutie stanovených cieľov, KPI ukazovateľov a plánovaných úspor
• Proaktívne reagovať a informovať nadriadených o možných problémoch, sťažnostiach a iných prípadoch, ktoré si vyžadujú riešenie
• výber dodávateľov z hľadiska kvality, cien, dodávateľskej disciplíny, zabezpečovania servisu, dopravy a pod.,
• analýza trhových podmienok s cieľom zaistiť súčasnú i budúcu dostupnosť materiálov s ohľadom na kvalitu materiálov a celkovo kvalitný servis pri dodávkach
• zabezpečenie a realizácia činností súvisiacich s nákupom podľa technologickej špecifikácie a požiadaviek výroby
• efektívne riadenie stavov zásob materiálov vzhľadom na výšku zásob a rýchlosť pokrytia požiadaviek výroby (stanovenie výšky zásob, udržiavanie optimálnych zásob, objednávacích množstiev)
• evidencia databázy dodávateľov
• vystavovanie nákupných objednávok
• riešenie reklamácií.
• komunikácia s výrobou a plánovaním – reagovanie na prípadné zmeny vo výrobe
• zodpovednosť za časovú realizáciu a kvalitatívny priebeh plnenia dodávok materiálu

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• mesačný bonus
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 4,20 Eur formou stravovacej karty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Hľadáme uchádzačov, ktorí spĺňajú nasledujúce podmienky:

• komplexnú orientáciu a praktické skúsenosti v oblasti procurementu a nákupu minimalne 4 roky
• prax vo výrobnej strojárskej spoločnosti v oblasti nákupu PODMIENKOU,
• dobré komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti,
• dobré organizačné schopnosti,
• zodpovednosť, dôslednosť a samostatnosť pri plnení pracovných úloh,
• schopnosť dosahovať stanovené ciele, aktívny prístup k zavádzaniu zmien

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 4013192  Megjelentetés dátuma: 20.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac