Strojárenský pracovník - TIG zvárač

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
6,45 EUR/hod.( + zákonné príplatky a bonus možnosť dosiahnuť mzdu až 1210 EUR brutto/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zváranie elektrickým oblúkom MIG a TIG,
• kontrola kvality polotovarov s použitím výkresovej dokumentácie,
• manipulácia, označovanie a záznamy ohľadom polotovarov

• zázemie rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13. a 14. plat
• KPI bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné lístky v hodnote 3,90 Eur - formou stravovacej karty

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]

Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov). Viac informácií nájdete na našich web stránkach www.ajmetaldesign.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počet rokov praxe

2

• zváračské oprávnenie ZM1 a ZT1
• prax v uvedenej oblasti zvárania nutná
• dobré technické a logické myslenie
• zodpovedný prístup k práci
• práca na 3 zmeny

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3820429  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  Alapbér (bruttó): 6,45 EUR/hod.