HR manažér

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
základná mzda je od 2 000 € / brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definovanie a realizácia politiky ľudských zdrojov
  • Komplexné riadenie všetkých procesov oddelenia ľudských zdrojov
  • Koordinácia procesu komunikácie v spoločnosti
  • Plánovanie a analýza personálnych potrieb
  • Výber zamestnancov na všetkých úrovniach
  • Zodpovednosť za pracovno - právnu agendu
  • Riadenie systému rozvoja, motivácie, hodnotenia zamestnancov
  • Dohľad nad dodržiavaním ochrany osobných údajov
  • Aplikácia legislatívnych zmien do praxe
  • Príprava reportov a analýz

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Spracovanie osobných údajov prebieha (v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a § 78 ods. 6 Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov). Viac informácií nájdete na našich web stránkach www.ajmetaldesign.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, manažment, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • min. 2 ročná prax na pozícii HR Specialist, HR Business Partner a pod. - motivovaný a šikovný kandidát s kratšou praxou, ktorý chce získať nové kompetencie a rásť spolu s našou spoločnosťou
  • aktívna znalosť angličtiny podmienkou
  • znalosť legislatívy
  • samostatnosť v rozhodovaní, samostatná realizačná
práca
  • veľmi dobré komunikačné a analytické schopnosti
  • veľmi dobré prezentačné schopnosti
  • flexibilita a odolnosť voči stresu
  • schopnosť samostatnej práce v rýchlo sa meniacich
podmienkach

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3735204  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda je od 2 000 € / brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta