Konštruktér

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
základná mzda je v závislosti od skúsenosti kandidáta minimálne od 900 eur brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

navrhuje konštrukcie nových výrobkov podľa požiadaviek zákazníka
vypracováva technickú dokumentáciu k jednotlivým výrobkom
aktívne spolupracuje s oddelením výroby a vývoja pri vzorkách nových výrobkov
rieši konštrukčné a technologické zmeny výrobkov
prináša nové návrhy a inovácie v konštrukčnom a dizajnovom riešení výrobkov

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
13.plat, letná dovolenková prémia
príspevok na DDS, na dovolenku
darčekové poukážky
nákup výrobkov s výraznou zľavou

Základnou požiadavkou pre pozíciu konštruktéra je strojárske vzdelanie, najvhodnejšie z oblasti obrábania kovov, plošného tvárnenia, lisovania. Ak spĺňate túto podmienku zašlite nám štruktúrovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo,obrábanie kovov, plošné tvárnenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Solid Edge - Základy
SolidWorks - Základy
Autodesk Inventor - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ/SŠ strojárske, technické zameranie
skúsenosti s prácou v programoch Autodesk Inventor, SolidWorks, Solid Edge sú výhodou
komunikačná znalosť anglického jazyka je prednosťou
veľmi dobrá technická gramotnosť
vysoký stupeň kreativity, predstavivosti v myslení
samostaný a precízny prístup k práci
dobrá tímová spolupráca

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 3354699  Megjelentetés dátuma: 6.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda je v závislosti od skúsenosti kandidáta minimálne od 900 eur brutto + variabilná zložka