1 400 - 1 500 EUR

Projektový koordinátor a manažér (Ref. č.: 01052019)

Aitec spol. s r.o.

Miesto práce
Ráztočná 19, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia a manažment projektov pri tvorbe učebníc a vzdelávacích materiálov pre základné školy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.300-1.500 nástupný plat, odmeny a projektové odmeny

flexibilný pracovný čas, práca z domu, príspevok na stravovanie, odmeny podľa hospodárskych výsledkov vydavateľstva, projektové odmeny

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor mailom do 21.10.2019
Počet výberových kôl: 2
Kontakt cez e-mail : [email protected]
Životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania prosíme zaslať mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, vyjednávacie schopnosti, riadiace schopnosti, flexibilita, odolnosť voči stresu a krízovým situáciám

Vydavateľstvo neperiodických tlačovín (publikácií) – učebnice, učebné pomôcky AITEC, s. r.o. je špecializované vydavateľstvo učebníc a učebných materiálov pre 1. stupeň základných škôl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AITEC, s. r.o.
Ráztočná 19
821 07 Bratislava
ID: 3633194   Megjelentetés dátuma: 9.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1.300-1.500 nástupný plat, odmeny a projektové odmeny