Fakturant – pracovník obchodného oddelenia

Aitec spol. s r.o.

Miesto práce
Ráztočná, Vrakuňa
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacodmeny podľa hospodárskeho výsledku vydavateľstva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládanie fakturačného a účtovného programu MRP a firemného informačného systému, práca s PC a perifériami minimálne na úrovni pokročilý užívateľ , požadované stredné odborné vzdelanie - stredné vzdelanie obchodného zamerania, výborné komunikačné schopnosti pre komunikáciu s klientmi, základná znalosť marketingových postupov a stratégií

po ukončení skúšobnej lehoty budú predmetom dohody

Životopis a motivačný list zasielajte výlučne mailom na adresu: [email protected]. Uzávierka výberového konania je 30.11.2020. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíve

Počet rokov praxe

5

ústretovosť voči zákazníkom, príjemné vystupovanie, profesionálny prístup k pracovným povinnostiam,
perfektné komunikačné zručnosti, empatia, zmysel pre tímovú spoluprácu

Vydavateľstvo neperiodických tlačovín (publikácií) – učebnice, učebné pomôcky AITEC, s. r.o. je špecializované vydavateľstvo učebníc a učebných materiálov pre 1. stupeň základných škôl.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1131712  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac