Inžinier kvality

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Priemyselný park - Tupá časť Chorvatice 261, 935 84 Tupá časť Chorvatice, okres Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lokalizácia miesta vzniku chýb vo všetkých procesoch a upozornenie na problémy kvality
- návrhy nápravných opatrení k účinnej prevencii vzniku chybových výrobkov
- komunikácia s inšpektormi kvality výrobných liniek
- Odhaľovanie koreňových príčin nezhôd v kvalite - vytváranie 8D
- spolupráca pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality
- vyhodnocovanie potenciálnych rizík z hľadiska kvality a štatistických analýz
- podieľať sa na auditoch
- zameranie sa na kontrolu kvality v procese výroby
- zodpovednosť za pravidelný reporting nadriadenému
-zodpovedá za sklad zastavených a vrátených dielov
-vypracováva zákaznícku dokumentáciu v rámci uvoľnenia dielu do sériovej výroby
-predchádzanie vzniku internej chybovosti a dodrziavanie cielov PPM (zakaznicke aj interne)

- stabilná dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- externé školenia s certifikatom pre automotive (VDA 6.3, FMEA, Formel Q, D/TLD...)
- novo vzniknutá spoločnosť, podpora vzdelávania a osobnostný rast
- príspevok na stravovanie
- práca pre najznámejšie automobilové spoločnosti
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

- výkon práce v Tupá pri ŠAHÁCH, okres LEVICE
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia vzdelávať sa a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- TO DO attitude

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2814332  Megjelentetés dátuma: 19.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou