Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Víkendová práca v autopožičovni

Airport Services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Airport (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedná a samostatná práca formou brigády alebo ako možnosť privyrobiť si popri HPP cez víkend.
Práca zahŕňa pristavovanie / preberanie vozidiel na letisku v Bratislave, prevozy vozidiel, príprava vozidiel na prenájom (čistenie interiéru), drobná administratíva, práca s POS platobným terminálom, komunikovanie so zákazníkmi autopožičovne aj v anglickom jazyku, zodpovednosť za odvedenú prácu.

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.
V prípade záujmu a splnenia podmienok prosíme zaslať životopis na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, pozitívny vzťah k autám, reprezentatívne vystupovanie, beznehodová prax v riadení vozidiel, schopnosť plánovať a predpokladať.

Rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s pôsobením v oblasti prenájmu vozidiel s moderným vozovým parkom.
ID: 3806373  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 EUR/hod.