Vodič trasy pre leteckú prepravu, Лінійний водій для повітряних перевезень, Line driver for air freight, Linienfahrer für Luftfracht

Aircargolinier, s. r. o. = Liška Transporte s.r.o.

Miesto práce
Školská 267, 059 91 Veľký Slavkov, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 € bis 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SK = Letecká nákladná doprava = riadiaca linka
Jedeme jednu linku, 5 krát týždenne, s 3 kamionmi = Frankfurt - Malmö a späť !!!
UA = Авіаперевезення = лінійний водій
Ми їздимо по одній лінії 5 разів на тиждень з 3 вантажами = Франкфурт-Мальме та назад !!!
GB = Air freight = line driver
We drive one line, 5 times a week, with 3 trucks = Frankfurt - Malmö and back !!!
AT = Luftfracht = Linienfahrer
Wir fahren eine Linie, 5 mal pro Woche, mit 3 LKW's = Frankfurt - Malmö und zurück !!!
HU = Légi teherszállítás = vonalvezető
Heti egy vonalat vezetünk, heti 5 alkalommal, 3 teherautóval = Frankfurt - Malmö és vissza !!!

Zamestnanecké výhody, benefity

SK = Toto je práca pre starších vodičov!
Len aktivita vodičov !!!
Bez zaistenia zaťaženia, je kufor, zadné dvere !!!
Vyzdvihnite nákladné papiere, prejdite na rampu, načítajte a odchádzajte, demontujte Neustadt v Holštajnsku, odovzdajte papiere a oddychujte!
Pre vodiča to znamená pracovať 3 týždne a potom týždeň preč!
Takže za rok = 39 týždňov práce a 13 týždňov doma = zadarmo !!!
Poskytujeme tiež auto, na cestu do práce a na cestu domov, k dispozícii !!!
UK = Це робота для старших водіїв !!!
Тільки водій - діяльність !!!
Ніяке навантаження не гарантує, це валіза, задні двері !!!
Візьміть вантажні паперові документи, їдьте на рампу, завантажуйте та виходьте, розбирайте Нойштадт у Гольштейні, передавайте паперові документи та перервайте !!!
Для водія, це означає, працюйте 3 тижні, а потім тиждень!
Отже, за рік = 39 тижнів роботи та 13 тижнів вдома = безкоштовно !!!
Ми також надаємо машину, для подорожі до роботи та для подорожі додому, в наявності !!!
GB = This is a job for older drivers !!!
Only driver - activity !!!
No load securing, is suitcase, rear doors !!!
Pick up freight papers, drive to the ramp, load, and leave, dismantle Neustadt in Holstein, hand over papers and take a break !!!
For the driver that means, work 3 weeks and then a week off!
So, per year = 39 weeks of work and 13 weeks at home = free !!!
We also provide a car, for the journey to work and for the journey home, available !!!
AT = Das ist eine Arbeit für ältere Fahrer !!!
Nur Fahrer - Tätigkeit !!!
Keine Ladungssicherung, ist Koffer, hinten Türen !!!
Frachtpapiere abholen, zur Rampe fahren, laden Lassen, und abfahren, Neustadt in Holstein absatteln, Papiere übergeben und Pause machen !!!
Für den Fahrer heißt dass, 3 Wochen arbeiten und dann eine Woche frei !!!
Also, pro Jahr = 39 Wochen Arbeiten und 13 Wochen zuhause = frei !!!
Wir stellen auch einen PKW, für die Anreise zur Arbeit und für die Heimreise, zur Verfügung !!!
HU = Ez a munka a régi vezetők számára !!!
Csak a járművezető tevékenység!
Nincs teherbiztosítás, a bőrönd, a hátsó ajtók !!!
Vedd fel az áruszállítási papírokat, menjen a rámpához, terhelje meg és hagyja el, szüntesse meg a Neustadt-t Holstein-ben, átadja a papírokat és szünetet tart!
A sofőr számára ez azt jelenti, hogy 3 hétig, majd egy hetet tölts le!
Így évente = 39 hét munkaidő és 13 hét otthon = ingyenes!
Mi is biztosítunk egy autót, a munka és a hazafelé utazáshoz !!!

Informácie o výberovom konaní

Das ist eine Arbeit für ältere Fahrer !!!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Luftfracht

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Führerschein C + E
C95
Planen ADR

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Wir ziehen für Jan de Rijk Logistics, Luftfracht Trailer !!!
Momentan sollten wir eine Fixe Linie = 5 mal die Wochen, Frankfurt - Kopenhagen - Malmö und zurück fahren !!!
Da benötigen wir = 4 Fahrer, für 3 LKW's = 3 Wochen fahren, eine Woche frei, umsatteln in Neustadt in Holstein !!!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3307634  Megjelentetés dátuma: 19.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.000 € bis 2500 €