Marketing Specialist (slovenský a maďarský jazyk)

Air Products Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Air Products a naše hlavní sídlo je v Pensylvánii. Zabýváme se výrobou průmyslových plynů a obsazujeme v tom přední světové příčky. Práce u nás je tedy dost velkolepá a neobejde se bez komunikace v cizích jazycích. Celkově máme 15 000 zaměstnanců v 50 zemích světa. I přesto ale nejsme zamrzlý korporát, ale organizace s přátelskými vztahy i procesy. Čemu že se konkrétně věnujeme? Hlavní obchodní jednotka naší společnosti nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro strojírenské potřeby a rafinerie, petrochemičky, oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský a nápojový průmysl. Jsme rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro zkapalněný zemní plyn. Děláme zkrátka velké věci a potřebujeme k sobě dalšího člověka, kdo do naší propagace šlápne s námi.

Marketing Specialist (slovenský a maďarský jazyk) Bratislava, Praha nebo Děčín

Láká vás práce v nadnárodní společnosti, jste marketingová duše a kromě angličtiny zvládáte také maďarštinu?

Aktuálně hledáme Marketingového specialistu s maďarským jazykem

Místo výkonu práce: Bratislava, Praha nebo Děčín

Třeba budete právě vy náš budoucí Marketing Specialist

Co nabízíme?
zajímavý fixní plat s jednoročním bonusem
vynikající příležitosti pro vzdělávání a růst, školení, kurzy, certifikace
práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
práci v úspěšné mezinárodní společnosti
25 dní dovolené
stravenky
příspěvek na penzijní připojištení
doplatek v době nemoci a sick days
ačkoliv jsme korporát, nechybí u nás lidskost - máme silnou kulturu podporující respekt, výzvy a inovace

Co práce na této pozici obnáší?
marketingové aktivity vedoucí k plnění cílů organizace
komunikaci se zákazníky a agenturní sítí, spolupráci s dodaveteli služeb a marketingovou agenturou
online prezentace společnosti, PR, budování brandu
rozvoj produktového portfolia v rámci divize

Od kandidáta na této pozici očekáváme
zkušenosti v marketingu průmyslového odvětví
praxi v marketingu B2B, přesah do B2C výhodou
výbornou znalost češtiny nebo slovenštiny
angličtinu na komunikativní úrovni
maďarský jazyk na komunikativní úrovni velkou výhodou
přehled o SEO, PPC, Google Analytics, social media výhodou
znalost CRM výhodou
osobní disciplínu a schopnost řídit priority
iniciativu, asertivitu, tvořivost a motivaci řešit problémy
samostatnost a zároveň i týmového ducha, flexibilitu a zodpovědný přístup

Práce u nás je tvořivá a odpovědná, ale zároveň pohodová a plná zajímavých momentů. Pracujeme s velkými čísly a naše kampaně běží na mnoha úrovních. Pokud máte zájem o marketing a jste obdařeni dobrou schopností komunikace, práce u nás vás jednoznačně posune na další kariérní příčku. Ozvěte se nám odpovědí na tento inzerát.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3865951  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/měsíc