Energy Management Expert

AIH International EU k.s.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
od 01.07.2020
Od 2 500 EUR/mesiacplus mesačné prémie, diéty, 100%-komplexný balík pri zahraničnom nasadení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu odborníka na energetický manažment so 7+ dlhoročnými skúsenosťami. Staňte sa súčasťou globálneho konzultačného tímu!
Budete plne integrovaný do plánovacieho tímu zákazníka v Grazi ako aj v zahraničí.

Požiadavky
• Znalosť/pochopenie EV vozidiel a ich výkonu
• Schopnosť zálohovať ciele prostredníctvom vhodných referenčných údajov
• Integrácia všetkých hromadných oblastí modulu
• Track Component / systém

Práca v medzinárodnom prostredí, plné diéty, bezkonkurenčný plat

Prosím, pošlite životopis v slovenskom a anglickom jazyku aj s fotografiou!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické v automobilovom priemysle

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• 7 + rokov skúseností v odbore
• Schopnosť učiť sa rýchlo, štart s malým množstvom informácií s cieľom rýchlo sa stať odborníkom vo vašej oblasti
• BS alebo MS engineering alebo súvisiaci odbor alebo kombinácia
• Výborná znalosť angličtiny (ústne aj písomne)
• Predchádzajúce skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme / schopnosť pracovať v medzikulturálnom prostredí
• Pozitívny postoj a konštruktívny prístup
• Silné mentorské zručnosti a schopnosť budovať tím
• Silné prezentačné a komunikačné zručnosti
• Inovatívne myslenie „think inside and outside the box“
• Silné zameranie na výsledky firmy
• Vysoko motivácia a nadšenie v tímovom prostredí
• Flexibilita v rýchlom tempe neustále sa meniacom prostredí firmy a termínov

AIH International je partnerskou spoločnosťou AIH Južná Afrika, najväčšieho poradcu v automobilovom priemysle. Rozhodli sme sa rozšíriť naše aktivity do Európy a tak sa stať úspešným hráčom v priemyselnom poradenstve. Naše produktové portfólio siaha od logistického poradenstva, po poskytovanie a rozvoj konzultantov pre vývoj produktov, až po možnosť realizácie kompletného nového plánovania od štúdie realizácie až po projekt na kľúč. Okrem klasických nástrojov používame aj inteligentné algoritmy, ktoré používame na optimalizáciu v hodnotovom reťazci. Našimi zákazníkmi sú okrem tradičných výrobcov OEM a Tier1 aj logistické spoločnosti a predovšetkým malé a stredné podniky.
ID: 3915948  Megjelentetés dátuma: 25.5.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac