Frontend Developer

AI-MAPS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
na základe dohody
1 700 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude určená na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba webových aplikácií podľa špecifických požiadaviek zákazníka, súčasťou je často mapová časť a prvky business intelligence. Vývoj všeobecných komponentov aplikácie, možnosť ovplyvniť smerovanie vývoja, priestor pre samostatnú prácu, za ktorú budeš mať plnú zodpovednosť. Možnosť rastu, sebarealizácie a zlepšovania sa (očakávame od teba nové nápady).
S čím sa u nás stretneš:

• zúčastňovanie sa denných standup-ov, plánovaní a retrospektív šprintov
• aktívna účasť na celom procese vývoja, od počiatočného návrhu až po nasadzovanie a podporu
• využívanie automatizovaného nasadzovania systémov
• proaktívna komunikácia s kolegami pri zdokonaľovaní návrhov a procesov
• návrh a implementácia inovatívnych riešení
• písanie udržateľného a flexibilného kódu
• participácia na code review
• optimalizácia aplikácií za účelom maximálnej rýchlosti, škálovateľnosti a udržateľnosti

home-office, sick days, káva, ovocie...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požadované:
o minimálne 3 roky skúseností s vývojom webových aplikácii
o pokročilá znalosť HTML5, CSS3, Less/Sass, JavaScript, Typescript

Výhodou:
o znalosť frameworku Angular (prípadne iných ako React, Vue.js)
o pokročilá znalosť SOLID princípov a design patterns
o základy SQL, GIT, Node.js, prípadne iných serverových technológií
o znalosť OS Linux

o rád sa učíš nové veci
o nestačí ti, že veci fungujú, ale potrebuješ pochopiť ako fungujú
o pri programovaní rozmýšľaš ako veci zobecniť a zabstraktniť
o objektovo orientované programovanie ti nie je cudzie

Vytvárame inteligentné mapové aplikácie, ktoré rozširujú dáta zákazníka o priestorový rozmer a vizualizujú ich interaktívnou formou. Pracujeme na zaujímavých projektoch v sektoroch B2G a B2B v oblasti vizualizácie a práce s priestorovými dátami, real-time sledovanie vozidiel a rozbiehame projekty v oblasti IoT.
ID: 3980879  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac