Pracovník/čka ekonomického úseku Suzuki TN

AHM ALFA s. r. o.

Miesto práce
Suzuki, Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia, vedenie pokladne
- písomná a slovná komunikácia so zákazníkmi a obchodnými partnermi v slovenskom a anglickom jazyku
- Príprava mzdovej agendy, účtovných podkladov
- finančné operácie, kancelárska administratíva, evidencia dochádzky
- príprava ekonomických reportov pre vedenie spoločnosti
- starostlivosť o prevádzku, objednávanie potrebných vecí na chod prevádzky, kancelárie
- internetbanking, vybavovanie pošty...
- ekonomické vzdelanie a aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou

Suzuki TN je zabehnutá prevádzka so stálym a príjemným pracovným kolektívom. Zamestnanecké odmeny sú samozrejmosťou v prípade dobre odvedenej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PC, Microsoft Excel, Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prenájom obchodných priestorov
Prenájom ubytovania
Autorizovaný predaj a servis motorových vozidiel
Spoločnosť pôsobiaca v Trenčíne
ID: 3965108  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac