Pracovník internetového obchodu

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850+variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vybavovanie zákazníckych objednávok
-telefonická komunikácia
-emailová komunikácia
-spolupráca s ostatnými oddeleniami
-poskytovanie všeobecných informácií o produktoch
-riešenie požiadaviek zákazníkov
-chystanie tovaru na expedíciu
-pracovná doba od 7:30-16:00

-ponúkame rôznorodú a zaujímavú prácu
-zaškolenie a zapracovanie
-zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti

Miestom práce je naša kamenná predajňa Predeti.sk na Pestovateľskej 13 v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na začiatku bude kompletné zaškolenie pod vedením skúsených kolegov. Treba len byť aktívny, učenlivý a pracovať s nasadením. Hľadáme inteligentného, učenlivého zamestnanca – kolegu, ktorý má chuť naučiť sa niečo nové. Prácu Vás naučíme, časom dokonale spoznáte tovar a budete ho vedieť bez chýb posielať, predávať a komunikovať o ňom so zákazníkmi. Musíte však byť komunikatívny a učenlivý a pracovitý typ.

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3574105  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850+variabilná zložka