Stavbyvedúci

AGROSPOL Hontianske Nemce, družstvo

Hontianske Nemce, družstvo, 96265 Hontianske Nemce, Banskobystrický kraj, okres Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe.
Zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku.
Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom.
Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu.
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie.
Príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce.
Riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov.
Čítanie výkresovej dokumentácie.
Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.

- v prípade potreby ubytovanie zabezpečí spoločnosť
- možnosť profesijného rastu a sebarealizácie
- práca v stabilnej spoločnosti
- priateľský a príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavbyvedúci pozemné stavby, poľhonospodárske stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

schopnosť samostatne riadiť stavbu

Poľnohospodárstvo vrátane predaja poľnohospodárskych výrobkov, služby v poľnohospodárskej činnosti, mäsiarstvo, pohostinstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2764909  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou