Asistent/ka účtovného oddelenia

Agropotravinárske družstvo Malčice

Miesto práce
Malčice
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacNástupný plat od 800,00 EUR brutto/mesiac, v závislosti od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia a podpora pri:
- administratívnych prácach,
- vystavovaní faktúr, dodacích listov a iných účtovných dokumentov,
- vedení pohľadávok a záväzkov a všetkej súvisiacej dokumentácie,
- komunikácii s obchodnými partnermi
a zároveň vykonávanie všetkých ostatných pomocných a asistenčných prác súvisiacich s vedením účtovnej agendy

- otvorený a trpezlivý prístup,
- rôznorodá náplň práce,
- priateľský pracovný kolektív,
- moderné pracovisko,
- pravidelné doplňujúce vzdelávanie

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, prosíme, zasielať do 31. októbra 2020 e-mailom na:
[email protected] alebo poštou na adresu Agropotravinárske družstvo Malčice, 072 06 Malčice. Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie so zameraním na vnútropodnikovú agendu (účtovníctvo, dane a pod.)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom pre túto pracovnú pozíciu sú vzdelanie v odbore a výborná znalosť Excelu a Wordu. Znalosť nemeckého jazyka a softwaru Pohoda výhodou.
Očakávame záujem o prácu s číslami, ako aj pedantný, precízny a zodpovedný prístup, a to aj pod časovým tlakom, zmysel pre tvorbu a usporiadanie procesov (organizácia práce, evidencia databáz a podobne), veľkú mieru motivácie, flexibility a zvládania záťaže a rovnako schopnosť pracovať v kolektíve.

APD Malčice je moderným poľnohospodárskym podnikom, zameraným na rastlinnú výrobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3045136  Megjelentetés dátuma: 30.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac