Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Servisný technik

Agromont Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac13.plat, iné bonusy + cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné práce na technologických linkách pre hovädzí dobytok na slovenských farmách.
Výkon práce je na poľnohospodárskych podnikoch vrámci SR.
Ponúkame zaujímavú prácu na moderných zariadeniach vrátanie robotických technológií.

• Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou.
• Mzda vyplácaná v pravidelnom výplatnom termíne a vždy načas.
• Práca v jednosmennej prevádzke.
• Pracovné oblečenie, ochranné pracovné prostriedky a pravidelné čistenie v čistiarni.
• Pravidelné školenia v oblasti servisu.
• Možnosť vzdelávania sa v anglickom jazyku zadarmo.
• Teambuildingy a firemné akcie.
• Príjemný pracovný kolektív a moderné pracovné prostredie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, pošlite nám Váš životopis s uvedenou pracovnou pozíciou.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrotechnik §21 podľa Vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.
Chladiarenský technik - výhodou.
Zváračský preukaz Z-E1 (Z-T1) - výhodou.
Manuálna zručnosť.
Zodpovedný prístup k práci.
Ochota cestovať.
Zmysel pre humor vítaný.

Naša spoločnosť sa zaoberá projektovaním, dodávkami a montážou technologických zariadení, predajom náhradných dielov, doplnkových produktov a materiálov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov pre živočíšnu výrobu.
www.agromontnitra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3615425  Megjelentetés dátuma: 7.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac