Agronóm

AGROMAČAJ a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Ihňed resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1500€/ mesiac + ostatné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak žiješ prírodou, vyznáš sa v rastlinách, nezľakneš sa chrobáka či škodca, ale tiež ti nie je ti cudzí zhon pri logistike či tabuľka v excely, tak si na správnej adrese. Do nášho tímu hľadáme šikovného agronóma, ktorý sa nebojí asertívne stáť si za svojim, ale rovnako sa nezľakne nových ideí, technológií či plodín v osevných postupoch.
Nemusíš byť flegmatik, ale niektoré výzvy sa lepšie riešia s chladnou hlavou, preto je fajn, keď sa nenecháš vytočiť prvým nevrlým traktoristom alebo operatívnym hasením vzniknutých problémov.
Hlavnou náplňou práce bude:
- organizácia a riadenie prác v rastlinnej výrobe,
- vedenie prevádzkovej dokumentácie v rastlinnej výrobe, ako výkaz osevu, výkaz plodín a výnosov, výkaz chémie, výkaz hnojenia
- kontrola skladových zásob
- evidencia skladových zásob
- koordinácia naskladnenia a expedovania poľnohospodárskych komodít
- príprava podkladov a dokumentov pre vedenie spoločnosti
- vypracovanie pravidelných reportov o rastlinnej výrobe

-služobný automobil
-služobný mobil
- spoločnosť Agromačaj a.s. poskytuje zamestnancom stravnú jednotku za každý odpracovaný deň vo výške 3,90€ - zamestnanec prispieva sumou 0,30 €,
- vernostné podľa odpracovaného obdobia
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu" to znamená poskytneme Vám odmenu za doručenie zamestnanca.
-možnosť vzdelávania, sebarealizácie a odborného rastu

Prosím, zašlite svoj životopis resp. dohodnite stretnutie na telefónnom čísle 0917 249 850.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

-chuť pracovať a podieľať sa na špeciálnej rastlinnej výrobe
-dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera,
-časová flexibilita
-odolnosť voči stresu
-aktívne riešenie problémov
-asertívnosť
-chuť učiť sa a skúšať nové veci a technológie
-zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Sme najväčším pestovateľom zemiakov, cibule a inej zeleniny na Slovensku.
Disponujeme najmodernejšou poľnohospodárskou technikou výrobcov John Deere, Claas, New Holland, Lemken, Väderstad, Agrifac, Manitou, Merlo a iných značiek špeciálnej techniky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4181938  Megjelentetés dátuma: 18.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac