Traktorista - pracovník rastlinnej výroby

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.úprava platu možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača ; príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agrotechnické úkony súvisiace s prípravou pôdy pre poľnohospodárske plodiny
- siatie, sadenie a zber poľnohospodárskych plodín
- strojové hnojenie a chemická ochrana poľnohospodárskych plodín
- obsluha traktorov a poľnohospodárskych strojov (VZV, teleskopický manipulátor)
- údržba poľnohospodárskych strojov a hospodárskeho dvora
- drobné opravárenské práce , pomocné práce

perspektíva dlhodobej spolupráce
možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce :
Agrofarma spol. s r.o. Červený Kameň a jej prevádzky Púchov, Lednické Rovne, Lednica, Horenická Hôrka, Horná Breznica.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

zodpovednosť
chuť pracovať
samostatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4072333  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.