F&B manažér / Prevádzkový manažér 4*hotela Karpatia Vršatec

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Hotel Vršatec, Pruské
Termín nástupu
1.8.2020
1 250 - 1 500 EUR/mesiacmožnosť úpravy podľa skúseností uchádzača, odmena na základe dosiahnutých ekonomických a kvalitatívnych ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky
Zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb
Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov
Komunikácia s dodávateľmi, vyjednávanie dodávateľských podmienok
Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami
Podieľať sa na koncepte novootvoreného hotela v horskom prostredí

Hľadá sa manažér prevádzky, človek, ktorý by dokázal dať hotelu presne to, čo by vedel dať, keby bol jeho majiteľom. Človeka, ktorému bude vedenie prevádzky hotela vášňou, štýlom a zároveň chápe, že najvyššou prioritou hotela je spokojný hosť.

stabilita pracovného pomeru
program "Prines priateľa a získaj bonus"
možnosť kariérneho rastu
vernostné
práca v mladom kolektíve
možnosť ubytovania - zdarma
možnosť stravovania -zdarma

Informácie o výberovom konaní

Prax s vedením tímu 2 roky
Znalosť reštauračného systému FOODMAN alebo Blue Gastro (skladové hospodárstvo, inventarizácia, kalkulácie)

Ďakujeme za reakcie, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nadstaveným kritériám. Ďakujem za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

organizačné a komunikačné zručnosti
počítačová gramotnosť
flexibilita
zodpovednosť
kreativita

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3932470  Megjelentetés dátuma: 3.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac