Majster strediska Syráreň - Mliekareň Červený Kameň

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Červený Kameň
Termín nástupu
1.4.2020
1 100 EUR/mesiacnavýšenie podľa schopností uchádzača + osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe + prémie podľa splnených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie a kontrola výrobného procesu podľa rozpisu výroby
- samostatné vedenie a riadenie priamych podriadených zamestnancov
- spolupráca s ostatnými strediskami a oddelením kvality
- zabezpečovanie dodržiavania predpisov BOZP, PO, kvality a bezpečnosti výrobkov
- denná príprava čistiacich a dezinfekčných prostriedkov podľa sanitačného programu

stabilná a perspektívna práca
ponuka z vlastnej výroby syrov na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Ovládanie Jeeves - výhodou
Platný preukaz pre potravinárstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- organizovanie práce
- vedenie ľudí
- rozhodovanie
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3892932  Megjelentetés dátuma: 18.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac