Predák/predáčka strediska Baliareň (850-1100 EUR)

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Červený Kameň
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiac3,65 EUR/hod. základná mzda; + prémie 0-1 EUR/hod., + príplatky + dochádzkový bonus 100 EUR + individuálne prémie. Očakávaná mzda za bežný odpracovaný mesiac 850 - 1000 EUR. (Finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v mliekárenskej prevádzke:
- príjem objednávok
- spracovanie objednávok v PC
- vedenie evidencie strediska Baliareň vrátane evidencie zabalených výrobkov
- naskladňovanie obalového materiálu

Práca na KRÁTKY/DLHÝ týždeň

- práca v stabilnej firme, ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- syry na pracovisku

Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám dlhodobú prácu s možnosťou rastu v neustále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj CV.
Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- ovládanie skladového systému CODEX výhodou
- dodržiavanie hygienických predpisov
- manuálna zručnosť
- platný preukaz pracovníka v potravinárstve
- zodpovednosť
- chuť pracovať

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3759573  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 000 EUR/mesiac3,65 EUR/hod. základná mzda; + prémie 0-1 EUR/hod., + príplatky + dochádzkový bonus 100 EUR + individuálne prémie. Očakávaná mzda za bežný odpracovaný mesiac 850 - 1000 EUR. (Finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností)