Referent/ka cestovnej kancelárie - Junior project manager Zvolen

AGRITOURS Slovakia, cestovná kancelária , s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
650€ - 900€ podľa skúseností + odmeňovací systém na základe plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi si organizujete vlastné výlety? Baví vás cestovný ruch? Ste flexibilný, zodpovedný a prozákaznícky orientovaný? Viete, kde je Solden?
Ak ste odpovedali na všetky otázky kladne, hľadáme práve Vás do nášho teamu!

Cestovná kancelária AGRITOURS SLOVAKIA pôsobí na Slovensku už takmer 15 rokov. Zameriavame sa na predaj lyžiarskych zájazdov, jazykových pobytov v zahraničí, pracovné cesty a podujatia, ale v rámci našej značky DISCOVERSLOVAKIATOURS predávame aj
Slovensko a okolité krajiny v zahraničí. Náš predaj je zameraný na skupiny i individuálov.

V súčasnosti obsadzujeme pre našu prevádzku vo Zvolene pozíciu Referent CK - Junior project manager:
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- tvorba ponuky a kalkulácií pre individuálnych klientov
- predaj domácich a zahraničných zájazdov z ponuky našej CK a partnerských touroperátorov
- predaj doplnkových produktov a služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a e-mailom

- výhodný odmeňovací systém
- koncoročné odmeny podľa výkonnosti
- občasné služobné cesty
- zľavy na relax/wellness pobyty
- príspevok na dovolenku s čerpaním v lete
- teambuildingové aktivity
- darček na narodeniny, meniny, pri narodení dieťaťa
- práca PON-PIA (v sob máme zatvorené)
- moderné priestory CK s možnosťou parkovania
- možnosť zabezpečenia ubytovania na prvé 3 mesiace práce bezplatne

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.
V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v cestovnej kancelárii aspoň 2 roky je výhodou
- znalosť anglického jazyka je nutná, iného cudzieho jazyka výhodou
- samostatnosť a kreativita
- vysoké pracovné nasadenie
- ústretový prístup ku klientom
- ochota k sebavzdelávaniu

Sme Agritours Slovakia - etablovaná cestovná kancelária pôsobiaca na trhu 17 rokov.
Zameriavame sa na skupinovú klientelu a našim klientom plníme cestovateľské sny nad ich očakávania. Vytvárame nevšedné zážitky a to nás na našej práci baví najviac. Naše hodnoty sú profesionalita, promptnosť a kvalita. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, ktorí na nás oceňujú, že to, čo sľúbime, aj dodržíme a vieme, čo robíme.
Medzi nami štrukturovanými si ďalší ´“štrukturovaný“ nájde ľahko svoje miesto a bude sa tu cítiť výborne.

Nejde nám o rast obratu, ide nám o rast spokojnosti našich zákazníkov, partnerov a zamestnancov. Chceme si užívať našu prácu, vytvárať nezabudnuteľné hodnoty – spomienky našich klientov a dosahovať férový zisk, ktorý nám bude odmenou za dobre vykonanú prácu.

Z viery v tieto hodnoty rozširujeme náš team o človeka, ktorý tu nájde druhý domov ľudsky i profesionálne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2539410  Megjelentetés dátuma: 18.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€ - 900€ podľa skúseností + odmeňovací systém na základe plnenia plánu